ID e ofertes C65007
Oferta ka 1861 shikime
€23,999
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz E220 Blue Efficiency 7G Tronic Full Options. Makina ka 105 mij kilometra origjinale, sistemi Blue Tec qe makina fiket sa her qe ndalet ne semafor ne menyre qe te kurseje karburant! Shum ekonomike, rreth 5.5 liter/100km! Makina ka sensor dhe sendilje me nxemje me 3 zona! Marrshat jane tek timoni si modelet luksoze si dhe plus+ / minus-! Dy menyra drejtimi Eco dhe Sport! Ka navigator, bluetooth CD player DVD player! Intelligent Light System ku feneret sillen sipas timonit dhe vendi ku merret kthesa merr ndricim te verdhe! Ekran kryesor me ngjyra tek kilometrazhi! Ne ambjent e brendshme te makines ka shirit te hodh LED rrethues me ngjyre portokall te ngrohte per ndricim te lehte te makines sic tregohet ne foton e fundit! Xhamat e zinj jane origjinal dhe gjithashtu posedoj edhe 2 xhamat e pare te zinj origjinal! Makina eshte ne gjendje perfekte vizuale dhe xhenerike me te gjitha serviset e kryera si dhe dokumenta deri ne tetor 2016! Cmimi i PADISKUTUESHEM dhe jo nderrime!

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin