ID e ofertes C61987
Oferta ka 1187 shikime
€12,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Evo 2007 eleganc me targa shqiptar me dokumenta te paguara per nje vite ndarruar vaj filtra kater gomma te reja sapo jan ven cmimi arsyshem motorri 220 teper ekonomik ka 149.000 km cmimi 12500 pranojm dhe kovertim ndarrim

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin