ID e ofertes C60623
Oferta ka 4832 shikime
€12,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Sportive
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz W211 E 220 CDI ,///EVOLUTION - FULL OPSIONAL DESIGNO - LOOK AVANTGARDE -" SPORT PACKET " - FULL OPSION -VITI PRODHIMIT : 11/2008 -MODEL 2009 -EURO 4, -168000Km ORIGJINALE (Te certifikuara nga Mercedes-benz), -1 DORE MAKINE -Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC, -BAZHO XHAMI -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -Ngjyrë E ZEZ METALIZATO ME KRISTALINE -NAVIGATOR-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM -TELEFON MERCEDES -BENZ --TAPICERI LEKURE BEZHE -Tapiceri "DESIGNO" E kombinuar me rimeso ne pjeset e tapicerise, -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca blu-pasqyre.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -PASQYRA ME PALOSJE -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE ME LUPA ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sedilesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -Sediljet e pasme të palosshme, SEDILET E MBRAPME OPSION PER FEMIJET -Timon hidraulik, -2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra, -Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, -Sediljet e pasme të palosshme - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), -Disqe alumini Mercedes-Benz model EVO, -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA NR 00355692029003

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin