ID e ofertes C58811
Oferta ka 1391 shikime
€11,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bezhë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes-Benz E220 CDI,Evolution,ngjyre kafe,kambio automatike tip tronic,viti 2009,tapiceri lekure,navigator origjinal Benz,komanda ne timon,sedlje elektrike,sedilje me ngrohje,disqe alumini,dy celesa te kromuar me thithje,fenere me lupe,km 199000,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana mototrrike ashtu dhe xhenerrike.Makina eshte e ardhur nga Gjermania dhe eshte me dogane te paguar.Cmimi 11000Euro.Faleminderit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina41@iauto.al
Tel: 0692107549
Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin