ID e ofertes C1146
Oferta ka 1491 shikime
€6,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E220 cdi e gatshme per cdo lloj prove, Full Full options e ardhur nga itali me 5 shkurt, sapo i jane bere te gjitha letrat deri vitin tjeter •Viti prill 2004 shit per here te pare •150 kuaj fuqi •Kamio Automatike, •Sallon lekure •Sensor parkimi •Sensor shiu •Kseno -pilot automatik •Baxhe xhami •Disqe alumini •Goma Michelin te reja •Xhama elektrik me buton •Serdile elektrike lekure me buton •Klima me dy zona automatike •Pasqyra antiverbuese,elektrike me buton •Drita automatike •Shume ekonomike Konsumi E kumbinuar 6.5 Ne trafik 7.8 Ne rruge te gjate 5.6 Makina shume ekonomike, sapo ka hyre ne shqiperi targa te reja taksa dhe siguracion deri ne shkurt 2016 e gatshme per cdo lloj prove cmimi 6000 euro i pa diskutushem makina ka hyre ne shqiperi me 5 - 2- 2015 cmimi 6000euro pak i disk nderrohet me makin te vogel nafte viti mbi 2000 Cel: 0684649586

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

autopilot, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, sensorë shiu