ID e ofertes C35872
Oferta ka 1051 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
2 014 598 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz E220 cdi AVANGARD Me letraTe Paguara Per NJe vit Kambio Manuale sensore shiu sensore dritash clima digitalebi-zona dhe per pasegjeret mbrapa digitale,abs esp sistem antirreshkitjes fabrike xhama me refleks antiverbues pasqyra antiverbuese-ganxhe prapa Sallon Lekure Bezh Shum I Bukur per Llojn e vet Per Me shum ino nr tel 0698621910 4000 euroidiskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin