ID e ofertes C29782
Oferta ka 1956 shikime
€3,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ E CLAS 220CDI VITI 2000.KAMBIO AUTOMATIC TIP TRONIC +/-.DISQE 16 TE E CLAS MODELI RI ,SALLON MESHIN ..SENDILET E PARA JAN AMG FULL OPSION LEVZJET E KOMPLET ELEKTONIC .BAXHA XHAMI.GOMA 70%...ME DEKUMENTA TE RREGULLTA BRENDA DHE JASHT VENDIT.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin