ID e ofertes C29589
Oferta ka 1021 shikime
€3,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz, E 220 cdi,Avantgarde,viti 1999 I sapoardhur nga gjermania dhe i sapotarguar deri ne 14.07.2016,ne gjendje shume te mire teknike dhe xhenerike,xhama elektrike dhe me ngjyre blu origjinale ,pasqyra elektrike,Klima automatike,baxho panoramike,sedilje elektrike e shoferit,sedilje me masazh e shoferit,drita ksenon,kamio automat,disqe alumini,sensor parkimi me Km origjinale.Cmimi i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin