ID e ofertes C27702
Oferta ka 1378 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 220 ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
210 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz E220 Diesel Kamio Automatike Kondicjoner,SRS,4-Airbag,ESP,Baxha Xhami,Kasetofon MP3 CD ,Te 4 Xhamat Elektrike,AUTO PILOT,Makina eshte e paster si llamarine dhe si tapiceri.Makina ka ardhur nga Belgjika 6Muaj me pare,Me Dogane te prere Gati per Targat.Preferohet te nderrohet me makine Familjare 6+1 si psh.Opel Zafira Sharan Galaxy... 2600 Cel ---0694137905

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin