ID e ofertes C33578
Oferta ka 1118 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 200 ,
Prodhimi:
1996
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Benc 200 benzin gas sekuencial(lovato) ne gjendje te mire 4 xhama elektrik pasqyra elektrike klima sedile me korent.shpatulla koka paraleli gomina vaji stek timoni timoni te gjitha te nderruara.goma 60 %.makina nga ana xhenerike dhe mekanike ska nevoj per reklam sapo ka kaluar kolaudimin.taksat dhe siguracion deri me 24 gusht 2016.(ka nevoj vetem per nje kompresor kondisioneri qe kushton 50 euro dhe tapiceria e tavanit esht e kapur me kopsa'.cmimi 1700 euro absolutisht i padiskutuar. Me kte cmim makina esht deri te henen mbasdite

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin