ID e ofertes C33271
Oferta ka 630 shikime
€10,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 200 , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes-Benz E200 CDI,viti 2009,ngjyre krem,motorr Evo,kambio Automatike,pilot Automatik,komanda ne timon,disqe alumini,sedilje lekure,sedilje elektrike,fenere me lupe,pasqyra elektrike me palosje,navigator Benz,km 199000 origjinale,celes me thithje,dy celesa origjinal te kromuar,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerrike.Makina sapoardhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 10500Euro.Faleminderit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin