ID e ofertes C99681
Oferta ka 2356 shikime
€23,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 200 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
96 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz E200 Benzin BLUEEFICENCY, Viti Prodhimit Fundi 2012 , me 98.000 km , letra te paguara deri ne 2017, sallon lekure sedilje elektrike + ngrohje , ECO economic (fiket dhe ndizet ne trafik ne semafor) , xhama te zinj origjinal , sensor parkimi , dirta led , marsha ne timon , navigator , tel , tv , dvd , klima bizonale , kompjuter bordi , komando ne timon , 2 celesa origjinal , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini gomat e reja , ngjyre e bardhe origjinale nga fabrika , me te gjitha sherbimet e bera rregullisht , ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerik... Cmimi--23.000 Euro i diskutueshem ose nderrohet(ME NDERRIM KA CMIM TJ) Cel--066 60 60 999--Viber--WhatsApp--Klodi Cel--069 45 77 877 Facebook--Auto Metaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin