ID e ofertes C9536
Oferta ka 1415 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CLS 320 , Sportive
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
230 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet ose Nderrohet Mercedes Benz Cls 320 CDI . Ngjyra Gri ne krah anglez me dogane te paguar dhe me letra te rregullta .. per me shum info kontaktoni ne numrin e tel . Faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem alarmi, sistem navigimi, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord