ID e ofertes C62172
Oferta ka 2644 shikime
€4,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CLK 320 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes benz kabrole clk 320 AMG i vitit 2001 ne gjendje shume te mire dhe te gjitha sherbimet e kryera per me shum info kontaktoni ne nr: 0696268275

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin