ID e ofertes C96180
Oferta ka 1807 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CLK 240 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
180 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

CLK W209 240 A M G NE GJENDJE TE PERKRYER MOTORIKE, XHENERIKE DHE ESTETIKE. GOMAT I KA POTHUAJSE TE REJA. OPSIONE TE TJERA QE MUND TJU INTERESOJN JAN : LOOK A M G, IMPJANT GAZI I MONTUAR NE ITALI TE GOMA REZERV, SALLON LEKURE, SENSOR SHIU, DRITA XENO, SRS, ABS, KAMJO AUTOMATIKE, ETJ. PREJ PAK DITESH I KAM BER NDERRIM VAJI, FILTER KAMJO, VAJ E FILTRA MOTORRI DHE LETRAT E PRERA ME DAT 05/05/2016 SI MAKIN ESHT SHUM E PASTER DHE SHUM E RREGULLT SEPSE JAM VERTET MERAKLI. ESHT E GATSHME NDAJ CDO LLOJ PROVE NGA ANA JUAJ. NESE JENI VERTET TE INTERESUAR TE KENI NJE MJET TE BUKUR TE SHPEJT DHE TE SIGURT ME KONTAKTONI NE 0665276755 VINI.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0665276755
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin