ID e ofertes C31641
Oferta ka 1878 shikime
€5,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CLK 200 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz CLK200 kompressor, viti i prodhimit 2005, kamio automat, tapiceri lekur e zeze, avangarde, sensor shiu dhe dritash, pasqyra me palosje, goma te reja pirelli, ne gjendje shum te mir xhenerike, motorrike dhe vizuale, tel 0696601401, cmimi i arsyeshem 5700 Euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin