ID e ofertes C46371
Oferta ka 1664 shikime
€8,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz CL-Class 500 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENZ CL550 VITI 2002 ME BODY KIT TE 2006 .ME IMPIANT GAZI TE SAPO MONTUAR LOVATO ME DY VJET GARANCI SHUM EKONOMIK.ORIGJINAL TE MERCEDESIT.ME DOGANE TE PAGUAR.MAKINA KA 180000KM ORIGJINALE.XHAMAT DOPJO ME NGJYRE LEJLA DHE TERMIK.ME PERDE ORIGJINALE MBRAPA,SEDILJE ME NGROHJE PARA.MAKINA KA 2 KONDICIONERA.TAPICERI NGJYRE TE ZEZE LEKURE KASHMIRI TE AMG ORIGJINALE .MAKINA ME NDEZJE ME GISHT START/STOP.TIMON DRURI.ME BAZHO SIPER TAVAN XHAMI.PASYRAT ME PALOSJE DHE ME XHAM ANTIVERBUES.ME SENSOR SHIU.FULL FULL..MAKINA IKA TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE KOHE VAJ FILTRA MOTORRI DHE VAJ FILTRA KAMJOJE SI DHE FERROTAT PARA DHE MBRAPA.GOMA DHE DISQE 20 TE REJA TE S600 TE SAPO VENA QE KANE KUSHTUAR 2400EURO.DISPONOJME TE GJITHA FATURAT E SHERBIME QE I JANE BERE TEK MERCEDESI.CMIMI 8800 EURO.TANI 0692072502....MAKINA NDOLLET NE LEZHE

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin