ID e ofertes C62970
Oferta ka 4339 shikime
€5,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Portobagazh
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES BENC C220,CDI.MOTORR EVO.VITI 2004.ME TE GJITHA LETRAT E PREPA DER MAJ 2016.TE GJITHA SHERBIMET E MERA SI VAJ FILTRA MOTORRI ASHTU DHE KAMJE SI DHE TE GJITHA SHEBIMET GJENERIKE ME PAK FJAL SKA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM.TANI.GOMA 85% TE REJA.TAPICERI SHUM E PASTER.MAKINA KA 200MIJ KM ORIGJINALE QE MUND TI KONTROLLONI TE MEKANIKU ME I BESUAR I JUAJI OSE TE MERCEDESI. QMIMI 5000€.MAKINA KA DHE OPSION NDERRIMI.---069792340

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin