ID e ofertes C60244
Oferta ka 1965 shikime
€7,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes benz C220CDI kambio automatike dhe tip-tronic avantgarde sport edition nga fabrika e ardhur nga hollanda tapiceri lekure e zeze telefon i integruar fabrikisht pilot automatik clima tronic bi zona motorr EVO etj Makina eshte me dogane te paguar dhe targa siguracion taksa te sapopaguara deri ne fund te 2016 makina eshte dhjetor e 2006 dhe eshte prerja e fundit e ketij modeli per me teper shikoni fotot cmimi nga7700€ Behet 7300€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kavaja

Informacion mbi mjetin