ID e ofertes C7010
Oferta ka 893 shikime
€12,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
182 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes benzC220cdi avantgarde viti 2008 me 180000km origjinale me dogane te paguar dhe letra te paguara per nje vit.makina eshte me kambio automatike tip-tronic navigator i madh origjinal qe del me buton nga kroskoti sensore parkimi origjinal para mbrapa drita xenon me vete levizje inteligjente sensore dritash sensore shiu sendile elektrike me sistem ngrohje tapiceri gjysem lekure gjysem cope disqe alumini origjinale te avantgardit clima digitale telefon origjinal i integruar fabrikisht etj...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Gazmend Trebeshina
Tel: 0697257078
Shqipëri, Kavaja

Informacion mbi mjetin