ID e ofertes C40745
Oferta ka 1707 shikime
€6,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes-Benz C220 Cdi,motorr Evo,ngjyre gri,kambio automatike 100% funksionale,pilot automatik,limitator shpejtesie,viti 2005,disqe alumini,sedilje elektrike,hapje mbyllje me pult,dy celesa origjinal,celes me thithje,fenere me lupe,komanda ne timon,km 190000 origjinale,tako mbrapa,navigator,kater goma te reja,kater xhama elektrik,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana mototrrike ashtu dhe xhenerrike.Makina e sapoardhur nga Gjermania dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 6400Euro.Faleminderit.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin