ID e ofertes C1299
Oferta ka 1035 shikime
€14,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

- Mercedes Benz - C - Class 220 cdi, Avangard - Viti 7/2007 - Automatike & Tronic - Klima - Sensor Parking - Tavan Panoramik - Sedilje Lekure - Navigator - E sapo ardhur nga Gjermania - Me dogane te paguar - 2 çelesa original - Disqe Alumini - Çmimi 14.000 € i diskutueshem Makina eshte ne gjendje mjaft te mire dhe e gatshme per cdo lloj kontrolli.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin