ID e ofertes C39684
Oferta ka 1282 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
223 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike shume e paster brenda dhe jasht e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar. 223.000 km origjinale me liber sherbimi.goma te reja. Klima

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin