ID e ofertes C34635
Oferta ka 1769 shikime
€4,100 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 002 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet mercedes benz C class i vitit 2001,kambio automatike,motorri 220 cdi Me letra dhe siguracion te sapo prera deri ne 1 tetor te vitit 2016,pilot automatik Dritat kseno,sedilje me ngrohje,komanda ne timon,sedilje elektrike,kondicioneri funksional Disqe nr 15 origjinale te benzit,gomat 90% te reja kan 3 muj qe i jan ven te reja,2 celsa origjinal Sapo i esht bere servis total dhe i jan ndrruar vaj e filtra te motorrit dhe te kambios Pjeset xhenerike,ferrotat,gazi kondicionerit i mbushur, e shum gjera te tjera,200002 km origjinale mund ti kontrolloni Tapiceria cope e zeze shum e paster, makina esht shum e paster si jasht dhe brenda se mbahet ne garazhd Cmimi 4100 euro i diskutueshem flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin