ID e ofertes C32271
Oferta ka 1626 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VITI I PRODHIMIT 2000 REGJISTRIMI I PARE I SHENUAR NE LIBREZE TE MAKINES 23/07/2000 --DOGANE E PAGUAR + PERKTHIME NOTERIZIME TE LETRAVE ESHTE GATI PER TARGA --MOTORR 220 CDI NAFTE --XHAMA ELEKTRIK --PASQYRA ELEKTRIKE --SOBE AUTOMATIKE --FULL ESP --4 AIRBAG --GOMA TE REJA DISQE ALUMINI --GANXHE PER RIMORKIM --SENSOR SHIU --SENSOR DRITE --RREGULLIMI I DRITAVE SIPAS TERRENIT --TIMON HINDRAULIK --KONDICIONER --CELES ME THITHIE --3 CELESA PULT TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJERMANI MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE TEKNIKE--FIZIKE--DHE MOTORRIKE ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE E ARDHUR NGA GJERMANIA ME DAT 22/SHTATOR/2015 CKLASS

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin