ID e ofertes C30644
Oferta ka 1288 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte me sherbime te bera, dokumenta te paguara deri ne qershor 2016, goma te sapovendosura, kamio manuale, klima,pasqyra elektrike edhe me palosje, perde anesore dhe mbrapa. Makina eshte shume e paster ka vetem 176.000 km mund ta kontrolloni ku te doni.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin