ID e ofertes C28588
Oferta ka 1945 shikime
€14,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
189 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz C220 CDI Viti Prodhimit 2008 me 189.000 km origjinale Kamio automatic-tiptronik sallon lekure sedilje elektrike xhama pasqyra elektrike disqe alumini goma 80 % te reja sensor parkimi para mbrapa origjinal navigator tel cd player komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie hapje mbyllje qendrore xhama te zinj origjinal pasqyra me palosje..Letra te gjitha te paguara Targa AA..Te gjitha sherbimet e sapo bera…Ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike… Cmimi—14-500 Euro I diskutueshem ose nderrohet Cel—069 44 00 305---VIBER-WHATSAP

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin