ID e ofertes C28338
Oferta ka 1556 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2001
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
225 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MERCEDES C 220 CDI 2001 KAMIO AUTOMATIKE TIPTRONIK , KONDICIONER, ABS, ESP 8 AIRBAG NAVIGATOR RADIO CD SEDILE ELEKTRIKE XHAMA PASQYRA ELEKTRIKE TEMPOMAT LIMIT SHPEJTESIE*, DISQE ALUMINI, Goma Michelin 90% te reja Makina eshte ne gjendje te shkelqyer i jane bere te gjitha sherbimet, eshte shume e paster pa gervishje dhe tapiceria gjithashtu eshte ne gjendje shume te mire. Me taksa te paguara deri ne janar te 2016.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin