ID e ofertes C28170
Oferta ka 1498 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

M-benz C 220 CDI kamio manuale 6-marsha navigator i madh klima pipa parkimi sedilje me ngrohje ganxhe terheqese pas goma te reja liber sherbimi dhe kontroll TÜV ne Gjermani dogane e paguar dhe dokumenta te perkthyera dhe te noterizuara gati per targa .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin