ID e ofertes C26557
Oferta ka 1686 shikime
€3,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
189 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mercedes Benz C 220. Makina eshte me letra dhe targa te rregullta shqipetare. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e perdorur ne menyre shume te rregullt. Kamjo automatike,Sensor parikimi,ESP,ABS etj. plus sinjal amplifikatori per bagazh.Konsumi 5.2-6.1 liter per 100km.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin