ID e ofertes C26402
Oferta ka 1827 shikime
€5,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
272 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet c-class, clasic, viti i prodhimit dhjetor 2001. Opsionet: Drita xenon origjinale te fabrikes te sapo nderruara, kondicioner, kamjo automatike, sedilje me ngrohje, sensor parkimi para- mbrapa, telefon, bagazhier cd, navigator i madh, sensor shiu, lares feneresh, sedilje me butona, xhamat elektrik, disqe alumini dhe goma ne gjendje shume te mire, perde mbrapa dhe anesore, pilot automatik, komanda tek timoni. Ka 272 mije km origjinale te vetat sic eshte blere ne gjermani. I jane nderruar vaji dhe filtrat e motorit dhe te kamjos, jane nderruar te gjitha gominat. Makina eshte ne gjendje shume te mire. Me targa dhe dokumenta te paguara deri ne fund te Janarit 2016. Nderrohet vetem me ML benzine + gaz, te vitit 2001-2003. Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 0695394934

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin