ID e ofertes C38407
Oferta ka 1153 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Vishnje
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

--MOTORR 220 CDI NAFTE --SENSOR SHIU --4AIRBAG --ESP/ASR KONTROLL DIFERENCIALI --SENDILIE ME NGROHJE --MBESHTETESE KRAHU --4 XHAMA ELEKTRIK --PASQYRA ELEKTRIKE --ABS --TIMON HINDRAULIK --KONDICIONER --PULT ME THITHIE 2 CELESA PULT --GOMA TE REJA --TE GJITHA SHERBIMET E BERA NE GJERMANI CKLASSDOGANA E PAGUAR ESHTE GATI PER TARGAESHTE SHUME EKONOMIKE DHE MJAFT E MIRE SI JASHT DHE BRENDA

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin