ID e ofertes C1179
Oferta ka 1456 shikime
€14,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedez-Benz C-klas 220 CDI 2008 Nafte Kambio Automatike-tip tronik, Klima Dixhitale, Drita Kseno me komandim sipas timonit , Pasqyrat me palosje ne mbylje te makines Sensor Parkimi para dhe mbrapa , sendilje me ngrohje dy te parat , stopat e Mbrapem me llampa LED, Navigacion Sistem etj etj. Makina e sapo ardhur nga Gjermania,,,,,,, te gatshem per cdo lloj kontrolli nga ana juaj tel:069 385 2222 "shitet ose Nderorhet"

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin