ID e ofertes C38272
Oferta ka 1548 shikime
€7,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Flori
Kilometrazhi:
167 685 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

VITI PRODHIMITl 2005- -167685 Km - Kambio manuale-Ngjyrë shampanje Tapiceri e zez lekur KLIMA, -TAPICERI DESIG -SERIA avangarde navi sensor - BORD KOMPJUTER -TELEFON -FENERE kristal& FENERE MJEGULLE & LARJE FENERESH -PILOT AUTOMATIK -4Xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike + ME PALOSJE dhe anti verbuese +me komandim elektrik + NDRICIM NATEN, -SEDILET E PARA TE LEVIZSHME ME BUTONA, Armrest , Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi ,Sediljet e pasme të palosshme, -8 x Airbag(SRS), ABS, ESP( Sistem kundra rrëshqitjes) -Timon hidraulik, -SENSORE SHIU - 2 Çelësa me Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Sediljet e pasme të palosshme, Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Disqe alumini 17 inches Origjinale te fabrikes, - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR Ne çmim përfshihet : Dogane, TVSH,7500e

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin