ID e ofertes C107583
Oferta ka 3301 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
206 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz C220 CDI , Viti Prodhimit Fundi 2000-LOOK 2005 , 206.000 km origjinale , sallon lekure , sedilje elektrike , navigator , cd player , bagazhier , celes me inoks , hapje mbyllje qendrore , disqe alumini gomat 90% te reja , kompjuter bordi , pilot automatik , klima tronik , TEL , komando ne timon , letra te gjitha te paguara deri ne Maj 2017 , sherbimet e bera , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—4400 Euro I disktueshem ose nderrohet Cel—066 60 60 999—Viber—WhatsApp—KLODI Cel—069 45 77 877 Facebook—Auto Metaj Instagram—AutoMetaj

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin