ID e ofertes C104128
Oferta ka 2391 shikime
€4,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
143 112 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

mercedes c 220 cdi viti 2001 modeli elegance, kambio automatike, me clima bizona ,pasqyra elektrike me mbyllje,pilot automatike, mbyllje qendrore me pult, disqe 16 origjinal elegance me goma te reja, me te gjitha sherbimet e kryera, e gatshme per cdo kontroll makina ka ardhur ne shqiperi me tetor 2015 dhe eshte me dokumenta te paguara deri me tetor 2016 tel 0694491400

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0694491400
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin