ID e ofertes C102875
Oferta ka 2311 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion M-Benz C 220 CDI Avangard Kamio Automatike Klimatronik Navi-Radio-Cd Telefon Sedilje elektrike me ngrohje Xhama dhe Pasqyra Elektrike Disqe alumini me Goma te reja liber Sherbimi dhe Kontroll tekink TÜV ne Gjermani . Dogane e paguar dhe dokumente te perkthyera dhe te noterizuaraTel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin