ID e ofertes C100660
Oferta ka 1820 shikime
€4,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
207 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion M-Benz C 220 CDI EVO kamio automatike me tiptronik klima sedilje elektrike Navigator i madh radio - Cd mercedes xhama dhe pasqyra elektrike disqe alumini AMG liber sherbimi dhe kontroll TÜV ne Gjermani ne gjendje te shkelqyer e sapo ardhur me dogane te paguar gati per targa . 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696751777
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin