ID e ofertes C99150
Oferta ka 4904 shikime
€12,600 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz W204 C 220 CDI ,///EVOLUTION AVANTGARDE AMG - FULL OPSIONAL DESIGNO AMG -VITI 12/2007 Model 2008 ( 1 PRONAR GJERMAN) -Euro 4 -Motor EVO -Seria ADVANGARDE - SPORTPAKET -153000 KM ORIGJINALE -Kambio AUTOMATIKE - TIPTRONICE -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -NAVIGATOR-DVD-CD ROM- RADIO FM/AM - BAGAZHJER ME 6 CD -AUX Bluetooth Mercedes-Benz -TELEFON MERCEDES -BENZ -Tapiceri LEKURE NAPE AMG "DESIGNO" E kombinuar me rimeso CHROM Advangarde ne pjeset e tapicerise, -PEDALE CHROM AMG -KLIMA ME 4 ZONA DIGITALE( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI Mercedes-Benz Origjinale ( PARA & MBRAPA) -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -CRUISE CONTROL KOMANDAT NE TIMON -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -PAKETA SPORT -XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca blu-pasqyre.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic -Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa, -BORD KOMPJUTER -FENERE ME BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sedilesh, -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE -Timon hidraulik, -2 Çelësa Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra, -Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, -Sediljet e pasme të palosshme - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), -Disqe alumini 16 inches te Markes `` Mercedes-Benz SPORTPAKET`` model AVANTGARDE -Goma të sapovendosura CONTINENTAL (90%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i diskutushem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0692029005
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin