ID e ofertes C99029
Oferta ka 795 shikime
€5,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2004
Kilometrazhi:
145 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes C220 CDI EVO 2004 FULL OPSION.MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE DHE TEPER EKONOMIKE.KONSUMI 4.3-5 LIT RRUGE TE GJATE 5-8 LIT NE QYTET.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Pogradeci

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, sedilje elektrike, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon multifunksion, xhama elektrikë