ID e ofertes C95584
Oferta ka 1879 shikime
* Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
185 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: gri e erretKamjo......: automatikFtohja.....: KlimaKM.........: 185.000Mercedez-Benz C 220 - Nafte Kambio Automatike - Sensore Parkimi - Navi i Madh Radio CD dhe Bagazhier me 6 CD Kliima Dixhitale me 2 zona - Drita xeno me lupa Tapiceri Lekure ( Shume e mbajtur) Sapo ardhur nga Gjermania Me DoganeTel. : +355 68 634 9477Albania

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin