ID e ofertes C71440
Oferta ka 913 shikime
€4,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes C 220CDi sw elegance, i porsaardhur nga Italia me dogane te paguar.Ka klima dixhitale, airbag, abs, esp, te katert xhamat elektrik, pasqyra elektrike dhe me palosje, disqe alumini, kamio manuale 6 marsha, shum i paster si nga tapiceria po ashtu edhe nga gjendja motorike, gati per cdo lloj prove nga ana juaj ,mundsi ndrrimi Whatsapp viber 0692483035

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin