ID e ofertes C71206
Oferta ka 1472 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet c klas avangard 220 cdi me dogan te paguar kilometra origjinale me liber sherbimesh goma 90% te reja me 2 celsa rezerv me telefon shum i paster jasht dhe brenda. Motorr kamje me 6 muaj garanci. Cmimi 4500€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Kavaja

Informacion mbi mjetin