ID e ofertes C68069
Oferta ka 1027 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz i sapo ardhur nga Gjermania, dhe i targuar me targa shqiptare, me siguracion deri ne janar 2017, te gjitha sherbimet te kryera me liber servisi, ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, me motorr CDI. me teper hollesira, tel 0698327651. Cmimi 3700 EURO, ose ndrrohet me makin me te vogel..

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin