ID e ofertes C67785
Oferta ka 1652 shikime
€4,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz C-Class 220 CDI/// Avangarde Viti prodhimit 2001-2002 me 215.000 Km origjinale Kamio automatik tip tronik disqe alumini goma 70% xhama pasqyra elektrike hapje mbyllje qendrore komando ne timon kompjuter bordi limitator shpejtesie perde anesore sallon lekure sedilje elektrike .Te gjitha letra te paguara Targa AA ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike..Te gjitha sherbimet e sapo beraCel:068 20 14 063 Viber-WhatsAp NDERROHET

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin