ID e ofertes C66907
Oferta ka 1775 shikime
€6,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHitet C-Class Full 2005, 1 vit e ardhur ne Shqiperi , Motorr EVO, Sallon lekur e zeze shum e mbajtur, Navigator i madh me gjith disk europe, Pasqyra me palosje, Drita me opsion levizes si mbas terrenit, Bagazhier me 6 CD, Pilot Automatik, Goma 80%. Makina eshte ne gjendje teknike dhe visuale shume te mire dhe e mbajtur nga un.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin