ID e ofertes C66679
Oferta ka 6165 shikime
€7,777
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 220 , Portobagazh
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes-Benz C 220 CDI Avangarde Viti 2005 Motor 220 CDI Facelift Evo.... Kambio automatike tiptronic... Klima Thermatic automatike dixhitale bizonale... Fenere Bi-xenon... Navigator me harten e re te europes... Xhama te zinj origjinal te fabrikes... Xhama te katert elektrik... Sensore dritash... Sensore shiu... Sensore gomash... Bagazhier me 6 CD...Blutooth... Airbag SRS ABS... Sendilje lekure... Sendilje me ngrohje... Sendilje elektrike... Pasqyra me palosje... Pasqyra me ngrohje... Pasqyra antiverbim... Disqe alumini 16... Goma te sapo vena... Targa dhe dokumenta deri Maj 2016... Gjendja perfekte... Shitet per arsye preferenciale Cmimi 7777 € pak i diskutueshem Tel: 0682070506 *Makina gjendet ne Elbasan

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin