ID e ofertes C4408
Oferta ka 1419 shikime
€11,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Benz c class 200 cdi elegance me dokumanta te paguara deri ne qeshor 2015 . Makina esht ne gjendje perfekte si nga ana fizike estetike dhe motorrike , goma te reja dhe me 116 mij km orgjinale Makina disponon te gjitha opsionet e elegances plus dhe pasqytar me palosje gjithashtu makina ka ngjyr te zeze presidenciale . Nr tel 0692697892 Vullneti faleminderit. Mundesi nderrimi me automat. Emri: vullnet Telefon: 0692697892

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin