ID e ofertes C68497
Oferta ka 3177 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 , Portobagazh
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mercedes Benz C200 CDI me Portobagazh, viti 2002 , ngjyre blu , Motor 2.0 Nafte , Kambio automatike , Klima , Pilot automatik , Sedilje elektrike , Tapiceri ngjyre blu , 4 Xhama elektrike , Disqe alumini , ABS , SRS , ESP. Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu e errët Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima Fuqia CV..: 116 KM.........: 280000 Makina ka doganen e paguar dhe eshte gati per targim. Per cdo pyetje ose informacion kontaktoni ne numrin e telefonit Cel. : +355664066007

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin