ID e ofertes C66988
Oferta ka 5020 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz C-Class 200 , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes mercedez benz c 200 cdi viti 2000 clasic selektion sa ka ardhur nga gjermania me dokumenta te paguara Makina ka 174356 km origjinale Te gjitha sherbimet e bera e . Kamio automat 4 xhama 2 pasqyra elektrike ABS SRS ESP kasetafon origjinal te Bencit kompjuter bordi disqe alumini gomat e reja 100 % kondicioner hapje mbyllje qendrore 2 celesa .perde origjinale Eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike dhe xhenerike jan ber te gjitha sherbimet. Eshte shume e paster si nga brenda dhe nga jashte . Nk ka nevoj per asnje lloj sherbimi me te vogel. Eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . Flm Cmimi 4000 euro i diskutushem cel 0693033200

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin